Publications Office of the EU
Saksamaa-Rottweil: Hoone installatsioonitööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Rottweil: Hoone installatsioonitööd

  • Avaldatud
    05/05/2023
  • Tähtpäev
    06/06/2023
  • Tühistatud
    11/08/2023
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Canceled
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Stadt Rottweil - Abt. Hochbau
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE135 Rottweil
Hankija asukoht
NUTS code: DE135 Rottweil
Ärivaldkond (peamine CPV)
45300000 Hoone installatsioonitööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Menetlus on lõpetatud
Pakkumuse viitenumber
8.211006.J10005.1420 - 2023-HB-BL-005
Kirjeldus

Das Droste-Hülshoff-Gymnasium in Rottweil soll erweitert werden.
Der Neubau ist als zweigeschossiges Gebäude (EG und OG) mit Teilunterkellerung in Stahlbetonbauweise geplant (BRI ca. 10.900m³).
Folgende Maßnahmen sind geplant:
ca. 1.100 m C-Stahl Rohr DN 15 - DN 40
ca. 10.600 m Systemrohr für Fussbodenheizung
ca. 10 Stück Heizkreisverteiler
1 Luft-Wasser Wärmepumpe als 3er Set
2 Luft-Wasserwärmepumpe als Einzelwärmepumpe

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YYC6F8S
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
06/06/2023 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Menetlus on lõpetatud
Lepingu sõlmimine
Menetlus on lõpetatud
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.