Publications Office of the EU
Saksamaa-Frankfurt Maini ääres: Süsteemi hooldus- ja tugiteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Frankfurt Maini ääres: Süsteemi hooldus- ja tugiteenused

  • Avaldatud
    20/01/2021
  • Tähtpäev
    16/02/2021
  • Pakkumuste avamine
    16/02/2021
  • Leping sõlmitud
    27/04/2021
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Deutsche Bundesbank, Beschaffungszentrum
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Hankija asukoht
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
72250000 Süsteemi hooldus- ja tugiteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
19-0004239
Kirjeldus

Die Deutsche Bundesbank nutzt zur Kommunikation aktuell die folgenden Technologien / Hersteller:
— Telefonie: Alcatel-Lucent Omni PCX Enterprise,
— Sprachaufzeichnung: ASC,
— Gebührenerfassungssystem: AlwinPro der Firma Aurenz,
— CTI-Lösung: Estos,
— Session-Border-Controller: Audiocodes (gelabelt und eingekauft als Alcatel OpenTouch SBC).
Ziel dieses Vergabeverfahrens war es, Rahmenverträge über die folgenden Leistungen abzuschließen:
— Ersatz- und Ergänzungsbeschaffung: EVB-IT Kaufvertrag 19/0004239,
— Dienstleistungen, Instandhaltung und Pflege: EVB-IT Servicevertrag 19/0004239.
Die Vergabe erfolgt an einen Wirtschaftsteilnehmer (Auftragnehmer) im Sinne eines Generalunternehmers.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y63D7VW
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
16/02/2021 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
1.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: NTT Germany AG & Co. KG
Postiaadress:
Linn: Bad Homburg
Sihtnumber:
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.