Publications Office of the EU
Euroopa avalik (taas)hange freesimine, poolautomaatsed ümbrikuavajad ja hooldus - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Euroopa avalik (taas)hange freesimine, poolautomaatsed ümbrikuavajad ja hooldus

  • Avaldatud
    08/05/2026
  • Tähtpäev
    03/07/2026
  • Pakkumuste avamine
    03/07/2026
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Belastingdienst, IUC Belastingdienst
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
50711000 Elektriliste ehitusseadmete remondi- ja hooldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
355,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
IUC25-636
Kirjeldus

Vt kirjeldav dokument. 390.000,-

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/424184
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/424184
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
03/07/2026 10:15
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Wens 1
Hinnanguline väärtus
355,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.