Publications Office of the EU
Saksamaa-Waldbreitbach: Arhitektuuri- ja sellega seotud teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Waldbreitbach: Arhitektuuri- ja sellega seotud teenused

  • Avaldatud
    05/10/2017
  • Tähtpäev
    02/11/2017
  • Leping sõlmitud
    27/04/2018
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Marienhaus Kliniken GmbH
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DEB36 Neustadt an der Weinstraße, Kreisfreie Stadt
Hankija asukoht
NUTS code: DEB36 Neustadt an der Weinstraße, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
71200000 Arhitektuuri- ja sellega seotud teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
9,111,388.00 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
4
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Auf der Freifläche westlich des bisherigen Krankenhauses Hetzelstift in Neustadt / Weinstraße soll ein Ersatzneubau mit Betten- Funktions- und OP-Trakt errichtet werden. Nach Fertigstellung soll das alte Krankenhausgebäude, mit Ausnahme des denkmalgeschützten Teiles, zurückgebaut werden. Gegenstand dieses Vergabeverfahrens sind die entsprechenden Planungsleistungen gemäß HOAI in den folgenden 4 Losen:
— Los 1: Objektplanung,
— Los 2: Tragwerksplanung,
— Los 3: Heizung-Lüftung-Sanitär,
— Los 4: Elektro.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Heuking Kühn Lüer Wojtek
Postiaadress: Magnusstraße 13
Linn: Köln
NUTSi kood: DEA2
Sihtnumber: 50672
Riik: DEU
Kontaktisik: Herr Ulf Christiani
Peamine aadress: www.heuking.de
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.