-
Avaldatud19/11/2024
-
Tähtpäev21/11/2024
-
Pakkumuste avamine21/11/2024
-
Täna02/09/2026
Utiliidid
- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti
Kodumajapidamiste pakendite teisaldamine, transport ja sorteerimine
Note: Selle menetluse jaoks kogu vajalikku teavet ei ole edukalt töödeldud. Täpsema teabe saamiseks tutvuge lingitud dokumentidega.
Alloti turg. Maksimaalne aastane summa ilma käibemaksuta on 510 000 eurot, st: - 1. osa: 120 000 eurot (s) ilma käibemaksuta – 2. osa: 390 000 eurot (ilma maksudeta)
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1544926
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1544926
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.