Publications Office of the EU
PL-Lublin: Elektroonilised, elektromehaanilised ja elektrotehnilised tarvikud - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Lublin: Elektroonilised, elektromehaanilised ja elektrotehnilised tarvikud

  • Avaldatud
    11/05/2012
  • Tähtpäev
    19/06/2012
  • Pakkumuste avamine
    19/06/2012
  • Leping sõlmitud
    17/07/2012
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
31700000 Elektroonilised, elektromehaanilised ja elektrotehnilised tarvikud
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
439,846.00 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
404,547.00 PLN
Pakkumuse viitenumber
LZA.3071-138/12
Kirjeldus

Przedmiotem zamówienia są dostawy fabrycznie nowych transformatorów energetycznych o mocy 400 kVA.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
19/06/2012 09:30
Lepingu täitmise asukoht
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
439,846.00 PLN
Lepingu lõplik väärtus
404,547.00 PLN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Ormazabal Polska Sp. z o.o.
Postiaadress: ul. Andrzeja Struga 23
Linn: Zgierz
Sihtnumber: 95-100
Riik: POL
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.