Publications Office of the EU
Poola-Varssavi: Killustik - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Varssavi: Killustik

  • Avaldatud
    11/12/2019
  • Tähtpäev
    13/01/2020
  • Pakkumuste avamine
    13/01/2020
  • Leping sõlmitud
    30/01/2020
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Zakład Remontów i Konserwacji Dróg
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Hankija asukoht
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Ärivaldkond (peamine CPV)
14212200 Killustik
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,656,792.00 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,267,854.16 PLN
Pakkumuse viitenumber
DPZP/271/8/PNR/2019
Kirjeldus

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa w 2020 r. kruszywa ze skał naturalnych o parametrach:
a) kruszywo naturalne o uziarnieniu ciągłym – frakcji 0–31,5 [mm] – 23 000 ton;
b) kruszywo naturalne grube – frakcji 31,5–63,0 [mm] – 10 000 ton;
c) kruszywo naturalne o uziarnieniu ciągłym – frakcji 0–63,0 [mm] – 1 000 ton;
d) kruszywo naturalne drobne – frakcji 0–4 [mm] – 200 ton;
e) kruszywo naturalne – frakcji 0–16 [mm] – 1 500 ton;
f) kruszywo naturalne – frakcji 4–31,5 [mm] – 200 ton,
do miejsca wskazanego przez Zamawiającego.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Zakład Remontów i Konserwacji Dróg
Riiklik registrikood: DPZP/271/8/PNR/2019
Postiaadress: pl. Czerwca 1976 r. 1
Linn: Warszawa
NUTSi kood: PL911
Sihtnumber: 02-495
Riik: POL
Kontaktisik: Anna Piętosa
Peamine aadress: www.zrikd.waw.pl
Elektrooniliselt aadressil:
https://miniportal.uzp.gov.pl
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: several ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
13/01/2020 13:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
2,656,792.00 PLN
Lepingu lõplik väärtus
3,267,854.16 PLN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: PPHU Rembet Sp. z o.o.
Postiaadress: Nowy Służewiec 16
Linn: Warszawa
Sihtnumber: 02-699
Riik: POL
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.