Publications Office of the EU
Weidenbachi ja sööturi drenaaži uurimine ja ohutsooni planeerimine - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Weidenbachi ja sööturi drenaaži uurimine ja ohutsooni planeerimine

  • Avaldatud
    10/06/2024
  • Tähtpäev
    19/07/2024
  • Pakkumuste avamine
    19/07/2024
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Land Niederösterreich - Amt der NÖ Landesregierung, Abt. Wasserbau, Regionalstelle Weinviertel
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: AT125 Weinviertel
Ärivaldkond (peamine CPV)
71000000 Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
250,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
02
Kirjeldus

Kliendil on kavas läbi viia Weidenbachi ja feederi kuivendusuuring ja ohutsooni planeerimine. Projekti ala asub Alam-Austrias/Weinviertelis ja selle veepikkus on 51,90 km.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://gv.vergabeportal.at/Detail/184612
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://gv.vergabeportal.at/Detail/184612
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
19/07/2024 12:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: beurteilt wird die Qualität der Leistungserbringung
Osakaal (protsentides, täpne) : 20
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: beurteilt wird die Qualität des Projektmanagements
Osakaal (protsentides, täpne) : 20
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: beurteilt wird die Softwarekompatibilität
Osakaal (protsentides, täpne) : 10
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: beurteilt wird der Gesamt-Angebotspreis
Osakaal (protsentides, täpne) : 50
Hinnanguline väärtus
250,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.