Publications Office of the EU
millimeeterlaine vektorvõrgu analüüs - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

millimeeterlaine vektorvõrgu analüüs

  • Avaldatud
    03/03/2026
  • Tähtpäev
    07/04/2026
  • Leping sõlmitud
    08/05/2026
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Technische Universität Clausthal - Institut für Elektrische Informationstechnik
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: DE916 Goslar
Ärivaldkond (peamine CPV)
38000000 Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid)
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
435,822.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
02404/7070/10
Kirjeldus

Seade millimeeterlainevektori võrgu analüüsiks

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXS0YBQYTQHFR2V4
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXS0YBQYTQHFR2V4
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium: Summe der in den Bewertungskriterien erreichten Punkte
Liik: quality
Kirjeldus: s. Leistungsbeschreibung
Osakaal (protsentides, täpne) : 40.00000000
Kriteerium: Preis
Liik: price
Kirjeldus: Der Preis fließt als Kriterium in die entscheidende Gewichtung des Gesamtangebotes mit ein. Das preisgünstigste Angebot erhält die volle Punktzahl von 10 Punkten. Ein Angebot, dessen Gesamtpreis eineinhalbmal so hoch wie der niedrigste Angebotspreis ist, erhält keine Punkte. Angebote, deren Preis zwischen dem niedrigsten Angebotspreis und dem eineinhalb- fachen niedrigsten Angebotspreis liegen, erhalten eine linear berechnete Punktzahl
Osakaal (protsentides, täpne) : 40.00000000
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
435,822.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Rohde & Schwarz GmbH & Co. KG
Postiaadress:
Linn: München
Sihtnumber: 81671
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.