Publications Office of the EU
Bulgaaria-Sofia: Meditsiiniseadmed - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Bulgaaria-Sofia: Meditsiiniseadmed

  • Avaldatud
    16/05/2018
  • Tähtpäev
    19/06/2018
  • Tühistatud
    25/03/2019
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Canceled
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Столична община
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: BG411 София (столица)
Hankija asukoht
NUTS code: BG411 София (столица)
Ärivaldkond (peamine CPV)
33100000 Meditsiiniseadmed
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
65,000.00 BGN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Menetlus on lõpetatud
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Настоящата обществена поръчка включва доставката на рентгенов двойно абсорбционен костен денситометър(DEXA) с възможност за изследване на деца и възрастни и вид на сканиране — лъч писалка (Pencil beam), съгласно техническата спецификация, неразделна част от настоящата документация.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Столична община
Riiklik registrikood: 000696327
Postiaadress: ул. „Московска“ № 33
Linn: София
NUTSi kood: BG411
Sihtnumber: 1000
Riik: BGR
Kontaktisik: Сийка Василева
Peamine aadress: www.sofia.bg
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
20/06/2018 13:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
65,000.00 BGN
Lepingu lõplik väärtus
Menetlus on lõpetatud
Lepingu sõlmimine
Menetlus on lõpetatud
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.