Publications Office of the EU
Rootsi-Sollentuna: Sotsiaaltöö ja vastavad teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rootsi-Sollentuna: Sotsiaaltöö ja vastavad teenused

  • Avaldatud
    05/09/2019
  • Tähtpäev
    07/10/2019
  • Leping sõlmitud
    13/01/2020
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Sollentuna kommun
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: SE110 Stockholms län
Hankija asukoht
NUTS code: SE110 Stockholms län
Ärivaldkond (peamine CPV)
85300000 Sotsiaaltöö ja vastavad teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
60,000,000.00 SEK
Pakkumuse viitenumber
SK2019-0108
Kirjeldus

Sollentuna kommun upphandlar driften av Vipan, ett nybyggt boende (SoL 5 kap 7 §) för personer med psykisk funktionsnedsättning, vilket består av 10 lägenheter samt gemensamma utrymmer för social samvaro. Upphandlingen omfattar även en option på avrop av boendestöd till fyra stycken satellit- /träningslägenheter i Sollentuna.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Sollentuna kommun
Linn: Sollentuna
NUTSi kood: SE110
Riik: SWE
Peamine aadress: http://www.sollentuna.se/
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Not applicable
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
60,000,000.00 SEK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: NYTIDA AB
Postiaadress:
Linn: Solna
Sihtnumber:
Riik: SWE
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.