Publications Office of the EU
Sloveenia-Ljubljana: Meditsiinilised tarbekaubad - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Sloveenia-Ljubljana: Meditsiinilised tarbekaubad

  • Avaldatud
    11/10/2023
  • Tähtpäev
    10/11/2023
  • Pakkumuste avamine
    10/11/2023
  • Leping sõlmitud
    20/11/2023
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
ONKOLOŠKI INŠTITUT LJUBLJANA
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: SI Slovenija
Hankija asukoht
NUTS code: SI Slovenija
Ärivaldkond (peamine CPV)
33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
252,300.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
257,375.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
JN-0035/2023
Kirjeldus

Sukcesivna nabava setov za PET-CT aplikator za obdobje dveh let

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=31249
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
10/11/2023 12:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
252,300.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
257,375.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: KARANTA MEDICAL trgovska družba d.o.o.
Postiaadress: Poljanski nasip 6
Linn: Ljubljana
Sihtnumber: 1000
Riik: SVN
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.