Publications Office of the EU
Saksamaa-Wiesbaden: Reklaami- ja turundusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Wiesbaden: Reklaami- ja turundusteenused

  • Avaldatud
    16/11/2022
  • Tähtpäev
    13/12/2022
  • Pakkumuste avamine
    13/12/2022
  • Leping sõlmitud
    11/04/2023
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Wiesbaden Congress & Marketing GmbH
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE714 Wiesbaden, Kreisfreie Stadt
Hankija asukoht
NUTS code: DE714 Wiesbaden, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
79340000 Reklaami- ja turundusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
80,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
60724-22
Kirjeldus

Gegenstand der Ausschreibung ist die Ermittlung eines Unternehmens für die Gestaltung, Entwicklung, Produktion, Anbringung und Entfernung von kundenspezifischem Werbeflächenbranding für Veranstaltungen und Kongresse vorwiegend im RheinMain CongressCenter (RMCC), aber auch im Kurhaus mit Kolonnaden und im Jagdschloss Platte sowie auf weiteren Werbeflächen im Stadtgebiet von Wiesbaden.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y0S64RM
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
13/12/2022 08:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
80,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
1.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: TAL MEDIEN WIESBADEN
Postiaadress: Riederbergstraße 63
Linn: Wiesbaden
Sihtnumber: 65195
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.