Publications Office of the EU
Austria-Viin: Puhastus- ja desinfitseerimisteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Austria-Viin: Puhastus- ja desinfitseerimisteenused

  • Avaldatud
    10/09/2016
  • Tähtpäev
    18/10/2016
  • Pakkumuste avamine
    18/10/2016
  • Leping sõlmitud
    14/12/2016
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Technische Universität Wien | Gebäude und Technik
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: AT13 Wien
Hankija asukoht
NUTS code: AT13 Wien
Ärivaldkond (peamine CPV)
90900000 Puhastus- ja desinfitseerimisteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
10,850,000.00 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
6
Pakkumuse viitenumber
2016-IFS.RNG-070
Kirjeldus

Reinigung für die Standorte der TU Wien, 6 Lose.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Technische Universität Wien / Gebäude und Technik
Postiaadress: Resselgasse 3
Linn: Wien
NUTSi kood: AT13
Sihtnumber: 1040
Riik: AUT
Kontaktisik: Mag. Astrid Steiner
Peamine aadress: https://www.gut.tuwien.ac.at/beschaffung/
Pakkumusi saab esitada
Submission for one lot only
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
18/10/2016 14:30
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.