Publications Office of the EU
Taani-Kopenhaagen: Riigihaldusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Taani-Kopenhaagen: Riigihaldusteenused

  • Avaldatud
    30/11/2018
  • Tähtpäev
    28/12/2018
  • Pakkumuste avamine
    28/12/2018
  • Leping sõlmitud
    11/03/2019
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Nordisk Ministerråd - Sekretariatet
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DK011 Byen København
Hankija asukoht
NUTS code: DK Danmark
Ärivaldkond (peamine CPV)
75100000 Riigihaldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,500,000.00 DKK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,500,000.00 DKK
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

De nordiske samarbejdsministre initierede i 2015 Nordisk Ministerråds program for demokrati, inkludering og sikkerhed (DIS programmet). Programmet var en direkte konsekvens af terrorangrebet i København i februar 2015 som var det seneste i rækken af flere terrorangreb i de nordiske lande og som gjorde at de nordiske lande ønskede at arbejde tættere sammen på dette område. Den vigtigste del af DIS programmet har været udvikling og driften af netværket Nordic Safe Cities. Man kan få mere information på http://www.norden.org/en/theme/nordic-safe-cities

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://permalink.mercell.com/95586272.aspx
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
28/12/2018 23:59
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
2,500,000.00 DKK
Lepingu lõplik väärtus
2,500,000.00 DKK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Nextstep by Bindslev A/S
Postiaadress: Bygmestervej 57
Linn: København NV
Sihtnumber: 2400
Riik: DNK
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.