Publications Office of the EU
Hispaania-Cartagena: Puude ja hekkide pügamine - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Hispaania-Cartagena: Puude ja hekkide pügamine

  • Välja kuulutatud
    19/09/2023
  • Avaldatud
    27/10/2023
  • Tähtpäev
    27/11/2023
  • Pakkumuste avamine
    14/12/2023
  • Leping sõlmitud
    02/05/2024
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Comité Ejecutivo de la Mancomunidad de los Canales del Taibilla
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: ES620 Murcia
Ärivaldkond (peamine CPV)
77340000 Puude ja hekkide pügamine
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
574,698.60 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
178,443.92 EUR
Pakkumuse viitenumber
V-05/23-05
Kirjeldus

Teenus hõlmab aianduse puhastamist ja hooldamist, vahetatavate peade käsitsi puhastamist ja puhastamist, saadud taimestiku eemaldamist ja transportimist heakskiidetud prügilasse, et jätta kõik alad täielikult umbrohu- ja metsandusvabaks, lubatud tööstuslike herbitsiidide kasutamist Lorca tsooni rajatistes, mis kogutakse PPTPsse.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Comité Ejecutivo de la Mancomunidad de los Canales del Taibilla
Riiklik registrikood: Q3017002A
Postiaadress: Mayor, 1
Linn: Cartagena
NUTSi kood: ES620
Sihtnumber: 30201
Riik: ESP
Kontaktisik: Comité Ejecutivo de la Mancomunidad de los Canales del Taibilla
Peamine aadress: http://www.mct.es
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
14/12/2023 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
574,698.60 EUR
Lepingu lõplik väärtus
178,443.92 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: NATURA CONSTRUCTIVA S.L.
Postiaadress:
Linn: Valencia
Sihtnumber: 46390
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.