Publications Office of the EU
Rootsi-Västerås: Maanteetransporditeenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rootsi-Västerås: Maanteetransporditeenused

  • Avaldatud
    08/05/2023
  • Tähtpäev
    08/06/2023
  • Pakkumuste avamine
    09/06/2023
  • Leping sõlmitud
    30/06/2023
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Vafabmiljö Kommunalförbund
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: SE125 Västmanlands län
Ärivaldkond (peamine CPV)
60100000 Maanteetransporditeenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
25,000,000.00 SEK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
25,000,000.00 SEK
Pakkumuse viitenumber
2022/679-VMKF
Kirjeldus

Transport av flis och grot från Vafabmiljös anläggning på Gryta, Västerås till Mälarenergis anläggning i hamnen, Västerås.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afyejoxuuf&GoTo=Tender
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
09/06/2023 00:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
25,000,000.00 SEK
Lepingu lõplik väärtus
25,000,000.00 SEK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Mellansvenska Logistiktransporter AB
Postiaadress: Box 377
Linn: UPPSALA
Sihtnumber: 75106
Riik: SWE
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.