-
Avaldatud12/05/2021
-
Tähtpäev14/06/2021
-
Pakkumuste avamine14/06/2021
-
Leping sõlmitud28/09/2021
-
Täna02/09/2026
Utiliidid
Leedu-Švenčionys: Tehnilise projekteerimise teenused
Pastatų, statinių techninių projektų ir (ar) aprašų parengimo ir projektų vykdymo priežiūros paslaugos
Ametlik nimi: Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Riiklik registrikood: 188766722
Postiaadress: Vilniaus g. 19
Linn: Švenčionys
NUTSi kood: LT
Sihtnumber: LT-18116
Riik: LTU
Kontaktisik: Svetlana Aleksandrova
Peamine aadress: http://www.svencionys.lt
Elektrooniliselt aadressil:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=576755&B=PPO
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.