Publications Office of the EU
Taani-Kopenhaagen: Söökla ja muude piiratud klientuuriga selvekohvikute teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Taani-Kopenhaagen: Söökla ja muude piiratud klientuuriga selvekohvikute teenused

  • Leping sõlmitud
    24/11/2016
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DK011 Byen København
Hankija asukoht
NUTS code: DK011 Byen København
Ärivaldkond (peamine CPV)
55511000 Söökla ja muude piiratud klientuuriga selvekohvikute teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
53,488,236.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
220470-2016
Kirjeldus

Udbud af Det Sundhedsvidenskabelige Fakultets kantiner samt café på Blegdamsvej 3B og Universitetsparken 2-4, 2200 København N.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
53,488,236.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Compass Group A/S (Chartwells)
Postiaadress:
Linn: Albertslund
Sihtnumber:
Riik: DNK
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.