Publications Office of the EU
Saksamaa-Dresden: Koolimööbel - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Dresden: Koolimööbel

  • Avaldatud
    20/05/2022
  • Tähtpäev
    20/06/2022
  • Pakkumuste avamine
    20/06/2022
  • Leping sõlmitud
    21/11/2022
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Landeshauptstadt Dresden, GB Bildung und Jugend, Amt für Schulen
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Hankija asukoht
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
39160000 Koolimööbel
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
0.02 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
2022-4045-00001
Kirjeldus

Abschluss eines Rahmenvertrages für die Planung, Lieferung, Transport und Montage von Mobiliar für die kommunalen Schulen der Landeshauptstadt Dresden
Los 1: Grundschulen und Gymnasien
Los 2: Oberschulen, Berufliche Schulzentren und Förderzentren

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
www.evergabe.de
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
20/06/2022 15:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.