Publications Office of the EU
Itaalia-Somma Lombardo: Tänavapuhastus- ja tänavapühkimisteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itaalia-Somma Lombardo: Tänavapuhastus- ja tänavapühkimisteenused

  • Avaldatud
    10/03/2021
  • Tähtpäev
    01/04/2021
  • Pakkumuste avamine
    02/04/2021
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Comune di Somma Lombardo
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ITC41 Varese
Hankija asukoht
NUTS code: ITC41 Varese
Ärivaldkond (peamine CPV)
90610000 Tänavapuhastus- ja tänavapühkimisteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
921,710.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

L'appalto, riservato ad operatori economici, a cooperative sociali e loro consorzi ai sensi dell’art. 112 del D.Lgs. n. 50/2016, ha per oggetto:
— spazzamento meccanico tramite moto spazzatrice e operaio con soffiatore di strade, piazze e parcheggi dei centri storici,
— spazzamento meccanico tramite moto spazzatrice e operaio con soffiatore di altre strade, piazze e parcheggi,
— spazzamento meccanico tramite moto spazzatrice e operaio con soffiatore di lungo le piste ciclabili limitrofe al centro,
— svuotamento di circa n. 280 cestini portarifiuti con contestuale pulizia,
— raccolta manuale periodica dei rifiuti abbandonati lungo i cigli stradali e aree pubbliche,
— apertura e chiusura dell’area mercato,
— servizi straordinari: micro discariche, spazzamenti e pulizie urgenti,
— trasporto dei rifiuti indicati ai precedenti punti, in funzione della tipologia degli stessi, presso il centro di raccolta comunale.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Comune di Somma Lombardo
Postiaadress: piazza Vittorio Veneto 2
Linn: Somma Lombardo
NUTSi kood: ITC41
Riik: ITA
Kontaktisik: RUP: ing. Daniela Rovelli
Peamine aadress: https://www.comune.sommalombardo.va.it/
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.ariaspa.it/wps/portal/site/aria
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
02/04/2021 10:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
921,710.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.