Publications Office of the EU
Itaalia-Novellara: Prügipressimissõidukid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itaalia-Novellara: Prügipressimissõidukid

  • Avaldatud
    16/11/2017
  • Tähtpäev
    22/12/2017
  • Pakkumuste avamine
    22/12/2017
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
S.A.BA.R. Servizi Srl
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: IT Italia
Hankija asukoht
NUTS code: IT Italia
Ärivaldkond (peamine CPV)
34144512 Prügipressimissõidukid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
380,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
118/2017
Kirjeldus

Fornitura di n. 2 monoperatori a 3 assi per la raccolta differenziata stradale di carta e plastica a cassonetto.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: S.A.BA.R. Servizi Srl
Riiklik registrikood: 02460240357
Postiaadress: Levata 64
Linn: Novellara
NUTSi kood: IT
Sihtnumber: 42017
Riik: ITA
Kontaktisik: Marco Pellacani
Peamine aadress: http://www.sabar.it
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
22/12/2017 14:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
380,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.