Publications Office of the EU
MPI für Mikrostrukturphysik, Erweiterung Institut: Möblierung - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

MPI für Mikrostrukturphysik, Erweiterung Institut: Möblierung

  • Avaldatud
    13/02/2025
  • Tähtpäev
    19/03/2025
  • Pakkumuste avamine
    19/03/2025
  • Leping sõlmitud
    25/06/2025
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Max-Planck-Gesellschaft Abt.III
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
39130000 Kontorimööbel
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
Z.MIKR.A.000318.801.VgV.2777
Kirjeldus

300 St. Bürositzmöbel, 250 St. Bürotische, 400 St. Aktenregale, 150 St. Akustikmöbel, 170 St. Büroleuchten. Besonderer Hinweis betr. Bieterfragen aufgrund besonderer äußerer Ereignisse (z.B. Sars-COV-2 oder Ukraine Krieg): Bitte berücksichtigen Sie bei Ihrer Angebotserstellung etwaige mögliche bzw. erkennbare Beeinträchtigungen, z.B. in Bezug auf die Verfügbarkeit von Materialien und Produkten, Arbeitskräften, eine evtl. verzögerte Beibringung von geforderten Nachweisen, Auswirkungen auf etwaige Nachunternehmer etc. Fragen, die in diesem Zusammenhang auftreten, bitten wir rechtzeitig vor Angebotsfrist über das Nachrichtensystem der eVergabe zu stellen. Ausführungsfristen: Mit der Ausführung ist zu beginnen innerhalb von 12 Werktagen nach Zugang der Aufforderung durch den AG (§5 Abs. 2 Satz 2 VOB/B). Die Aufforderung wird Ihnen vorauss. bis zum 14.04.2025 zugehen. Die Leistung ist zu vollenden (abnahmereif fertig zu stellen) innerhalb von 27 Werktagen (6 Arbeitstagen/ Woche) nach vorstehend angegebener Frist. Einzelfristen siehe Vergabeunterlagen. Bei der unter Ziffer 5.1.3 der EU Bekanntmachung genannten geschätzten Dauer handelt es sich um Werktage.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/832e53e0-65dc-4dcb-83e4-4bf041244b89
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/832e53e0-65dc-4dcb-83e4-4bf041244b89
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
19/03/2025 10:00
Lepingu sõlmimise meetod
Preis
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
1.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: OMIKRON Bürosysteme GmbH
Postiaadress:
Linn: Zöllnitz
Sihtnumber: 07751
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.