-
Avaldatud30/06/2018
-
Tähtpäev07/08/2018
-
Pakkumuste avamine07/08/2018
-
Leping sõlmitud23/10/2018
-
Täna05/09/2026
Utiliidid
- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode
Poola-Puchaczów: Paigaldusvahendid
Dostawę loco magazyny Zamawiającego fabrycznie nowego łańcucha 18x90 ze stali okrągłej do zawieszeń i łańcucha ogniwowego górniczego wielkości nominalnej 14x50 do stosowania w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego
Ametlik nimi: Lubelski Węgiel Bogdanka S.A. w Bogdance
Riiklik registrikood: PL 7130005784
Postiaadress: Bogdanka
Linn: Puchaczów
NUTSi kood: PL814
Sihtnumber: 21-013
Riik: POL
Kontaktisik: Paweł Fryt
Peamine aadress: www.lw.com.pl
Postiaadress: ul. Modelarska 11
Linn: Katowice
Sihtnumber: 40-142
Riik: POL
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.