Publications Office of the EU
Rootsi-Stockholm: Rinnasildid isiku tuvastamiseks - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rootsi-Stockholm: Rinnasildid isiku tuvastamiseks

  • Avaldatud
    10/12/2019
  • Tähtpäev
    15/01/2020
  • Pakkumuste avamine
    16/01/2020
  • Leping sõlmitud
    31/01/2020
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
Sveriges Television Aktiebolag
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: SE11 Stockholm
Hankija asukoht
NUTS code: SE11 Stockholm
Ärivaldkond (peamine CPV)
35123400 Rinnasildid isiku tuvastamiseks
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
4,800,000.00 SEK
Pakkumuse viitenumber
201960
Kirjeldus

Sveriges Television AB (SVT) inbjuder härmed leverantörer att inkomma med anbud i upphandling av passerkortsämnen och tillbehör till passerkort. Målet med upphandlingen är att samordna och effektivisera inköpen av passerkortstillbehör inom PS-bolagen. Syftet med upphandlingen är att hitta en kostnadseffektiv och leveranssäker leverantör per beskrivet anbudsområde nedan som kan leverera till PS-bolagen.
Upphandlingen omfattar två anbudsområden:
1. Passerkortsämnen
2. Förbrukningsmaterial för passerkort

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afewullkij&GoTo=Tender
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
16/01/2020 00:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
4,800,000.00 SEK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: SERILINE AB.
Postiaadress: BOX 17711
Linn: STOCKHOLM
Sihtnumber: 118 93
Riik: SWE
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.