Publications Office of the EU
Neubau der Geriatrie am Augusta-Krankenhaus in Bochum - Oberbodenarbeiten - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Neubau der Geriatrie am Augusta-Krankenhaus in Bochum - Oberbodenarbeiten

  • Avaldatud
    04/12/2024
  • Tähtpäev
    08/01/2025
  • Pakkumuste avamine
    08/01/2025
  • Leping sõlmitud
    29/01/2025
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Augusta-Kranken-Anstalt gGmbH
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: DEA51 Bochum, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
45432100 Põrandapaigaldus- ja -katmistööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
129,621.37 EUR
Pakkumuse viitenumber
GER-P129-30
Kirjeldus

Die Augusta-Kranken-Anstalt Bochum-Mitte plant auf eigenem Grundstück an der Bergstraße ein freistehendes 3-geschossiges Flachdachgebäude in konventioneller Bauweise mit 72 Betten und einer Verbindungsbrücke zum bestehenden Krankenhaus. Das zu bebauende Grundstück befindet sich am nord-östlichen Rand des Gesamtkomplexes, angrenzend an die Zeppelinstraße. Die Gebäudehöhe des Hauptgebäudes beträgt ca. 12 m und deren Aufbauten (Technik und Treppenhaus) liegen bei ca. 14,75 m. Die Dachflächen werden als Flachdach ausgeführt. Es werden zwei Lichthöfe entstehen die über 1 bzw. 2 Etagen gehen.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.vergabe.metropoleruhr.de/VMPSatellite/notice/CXPSYRJDSVY
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://www.vergabe.metropoleruhr.de/VMPSatellite/notice/CXPSYRJDSVY
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
08/01/2025 10:35
Lepingu sõlmimise meetod
Preis
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
129,621.37 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Fußbodentechnik Kalthoff GmbH
Postiaadress:
Linn: Marl
Sihtnumber: 45768
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.