Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Amboise: Kindlustusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Amboise: Kindlustusteenused

  • Avaldatud
    03/07/2019
  • Tähtpäev
    16/09/2019
  • Pakkumuste avamine
    17/09/2019
  • Leping sõlmitud
    29/11/2019
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Ville d'Amboise
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Hankija asukoht
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Ärivaldkond (peamine CPV)
66510000 Kindlustusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,500,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,150,000.00 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Pakkumuse viitenumber
1386/19
Kirjeldus

Souscription des contrats d'assurances statutaires du groupement de commandes constitué par la commune d'Amboise et le CCAS

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://webmarche.solaere.recia.fr
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
17/09/2019 09:00
Hankijad
CCAS d'Amboise
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
1,500,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
1,150,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Assurances territoriales SAS
Postiaadress: 23 rue Chauchat
Linn: Paris
Sihtnumber: 75009
Riik: FRA

Ametlik nimi: Fidelidade Companhia de Seguros SA
Postiaadress: 29 boulevard des Italiens
Linn: Paris
Sihtnumber: 75002
Riik: FRA

Ametlik nimi: Millennium Insurance Company Limited
Postiaadress: 13 Ragged Staff Wharf — queensway Quay
Linn: Gibraltar
Sihtnumber:
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.