Publications Office of the EU
Hispaania-Madrid: Reservuaaripuhastusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Madrid: Reservuaaripuhastusteenused

  • Avaldatud
    06/02/2014
  • Tähtpäev
    24/02/2014
  • Leping sõlmitud
    29/05/2014
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
90913200 Reservuaaripuhastusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
6,950,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
5,720,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
Licitación 6011400016
Kirjeldus

Contratación de un servicio de limpieza de los depósitos de la red y cochera de Puerta de Arganda.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Lepingu täitmise asukoht
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
6,950,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
5,720,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Cobra Instalaciones y Servicios, S.A.
Postiaadress: c/ Cardenal Marcelo Spínola, 10
Linn: Madrid
Sihtnumber: 28016
Riik: ESP
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.