-
Avaldatud04/08/2020
-
Tähtpäev18/09/2020
-
Pakkumuste avamine18/09/2020
-
Täna03/09/2026
Utiliidid
Prantsusmaa-Metz: Kütused
Porte sur la fourniture et la distribution de combustible en qualité et quantité convenable pour assurer le fonctionnement optimal des installations thermiques (Prestation P1), la conduite, la surveillance, le dépannage et l'entretien courant (Prestation P2), ainsi que le gros entretiens et le renouvellement des matériels (Prestation P3).
Ametlik nimi: GCS blanchisserie de Lorraine Nord
Riiklik registrikood: 265 703 454 00016
Postiaadress: 14 rue des Potiers d'Étains
Linn: Metz
NUTSi kood: FRF33
Sihtnumber: 57070
Riik: FRA
Peamine aadress: http://www.blanchisserie-lorraine-nord.fr
Elektrooniliselt aadressil:
https://plateforme.achat-hopital.com/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=5484&orgAcronyme=57SME01
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.