Publications Office of the EU
Ungari-Debrecen: Mööbel (sh kontorimööbel), sisustus, kodumasinad (v.a valgustus) ja puhastusvahendid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Ungari-Debrecen: Mööbel (sh kontorimööbel), sisustus, kodumasinad (v.a valgustus) ja puhastusvahendid

  • Välja kuulutatud
    09/03/2013
  • Avaldatud
    13/11/2013
  • Tähtpäev
    09/12/2013
  • Pakkumuste avamine
    09/12/2013
  • Leping sõlmitud
    03/04/2014
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: HU321 Hajdú-Bihar
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
39000000 Mööbel (sh kontorimööbel), sisustus, kodumasinad (v.a valgustus) ja puhastusvahendid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
12,386,600.00 HUF
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Szállítási szerződés keretében különböző mobíliák beszerzése a TIOP-2.2.4-09/1-2010-0032 azonosítószámú – Struktúraváltást támogató infrastruktúrafejlesztés a debreceni Kenézy Kórházban – tárgyú projekt keretében.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Juratio Zrt.
Postiaadress: Városligeti fasor 23. II/6.
Linn: Budapest
Sihtnumber: 1071
Riik: HUN
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
09/12/2013 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
12,386,600.00 HUF
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Iroda 2000 Kft.
Postiaadress: Corvin út 1–3.
Linn: Miskolc
Sihtnumber: 3530
Riik: HUN
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.