Publications Office of the EU
Saksamaa-Ravensburg: Ehitustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Ravensburg: Ehitustööd

  • Avaldatud
    12/04/2022
  • Tähtpäev
    10/05/2022
  • Pakkumuste avamine
    10/05/2022
  • Leping sõlmitud
    09/06/2022
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Vermögen und Bau Baden-Württemberg Amt Ravensburg
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE148 Ravensburg
Hankija asukoht
NUTS code: DE148 Ravensburg
Ärivaldkond (peamine CPV)
45000000 Ehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
50,385.26 EUR
Pakkumuse viitenumber
22-71115
Kirjeldus

Brandmeldeanlage

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://vergabe.landbw.de/
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
10/05/2022 11:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
50,385.26 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: elektro stotz GmbH + Co KG
Postiaadress: Schmalegger Straße 21
Linn: Ravensburg
Sihtnumber: 88213
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.