Publications Office of the EU
Poola-Gdańsk: Meditsiinilised tarbekaubad - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Gdańsk: Meditsiinilised tarbekaubad

  • Avaldatud
    19/12/2022
  • Tähtpäev
    16/01/2023
  • Pakkumuste avamine
    16/01/2023
  • Leping sõlmitud
    27/02/2023
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL Polska
Hankija asukoht
NUTS code: PL Polska
Ärivaldkond (peamine CPV)
33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
8,511.71 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
848,862.27 PLN
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
42
Pakkumuse viitenumber
40/2022/ZP
Kirjeldus

Dostawa drobnego sprzętu medycznego jedn. uż.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku
Riiklik registrikood: 5832580921
Postiaadress: Kartuska 4/6
Linn: Gdańsk
NUTSi kood: PL
Sihtnumber: 80-104
Riik: POL
Kontaktisik: St. specjalista ds. zamówień publicznych Maciej Jura
Peamine aadress: https://zozmswiagda.ezamawiajacy.pl
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
16/01/2023 11:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.