Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Pariis: Elektriseadmete osad - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Prantsusmaa-Pariis: Elektriseadmete osad

  • Avaldatud
    15/02/2019
  • Tähtpäev
    15/03/2019
  • Pakkumuste avamine
    15/03/2019
  • Leping sõlmitud
    21/03/2019
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Business France
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: FR101 Paris
Ärivaldkond (peamine CPV)
31682000 Elektriseadmete osad
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
470,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
19.02.03
Kirjeldus

Le présent appel d’offres a pour objet la fourniture d’électricité pour les 2 bâtiments occupés par Business France, avec une puissance supérieure à 36 kVA.
Le prestataire retenu dans le cadre de ce marché devra fournir l’énergie électrique active garantie nécessaire à l’alimentation en continu et sans aucune altération des besoins des sites de Business France. Le marché comprend la fourniture de l’énergie et l’acheminement; il inclut la gestion du contrat d’accès au réseau distribution.
Il est demandé un contrat unique présentant le prix de la fourniture d’une part et l’acheminement d’autre part.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Business France
Riiklik registrikood: 451 930 051 000 52
Postiaadress: 77 boulevard Saint-Jacques
Linn: Paris Cedex 14
NUTSi kood: FR101
Sihtnumber: 75998
Riik: FRA
Kontaktisik: A. Dronne
Peamine aadress: http://www.businessfrance.fr
Elektrooniliselt aadressil:
http://www.marches-publics.gouv.fr
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
15/03/2019 12:00
Lepingu täitmise asukoht
CPV kood

31682000 - Elektriseadmete osad

09000000 - Naftatooted, kütused, elekter ja muud energiaallikad

09300000 - Elekter, küte, päikese- ja tuumaenergia

09310000 - Elekter

Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
470,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Total Energie Gaz SA
Postiaadress:
Linn: Courbevoie
Sihtnumber:
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.