Publications Office of the EU
„Elektritarned viimase instantsi tarnija poolt GDBZNi ja selle territoriaalüksuste vajadusteks piirkondade territooriumil: Burgas, Kardzhali, Pazardzhik, Plovdiv, Sliven, Smolyan, Stara Zagora, Haskovo ja Jambol“ - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

„Elektritarned viimase instantsi tarnija poolt GDBZNi ja selle territoriaalüksuste vajadusteks piirkondade territooriumil: Burgas, Kardzhali, Pazardzhik, Plovdiv, Sliven, Smolyan, Stara Zagora, Haskovo ja Jambol“

  • Leping sõlmitud
    10/04/2024
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Главна дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението" (ГДПБЗН) - МВР
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: BG411 София (столица)
Ärivaldkond (peamine CPV)
09310000 Elekter
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,443,142.20 BGN
Pakkumuse viitenumber
358577
Kirjeldus

Hinnanguline elektrienergia kogus 60 kuu jooksul on ligikaudu 14 430 MWh aktiivelektri netoväärtust. Eeldatav elektrienergia kogus lepingu kehtivusajal ei kohusta hankijat seda tarbima ja on võimalik ettenähtud kogust ületada. Avaliku sektori hankija maksab töövõtjale ainult tegelikult tarbitud elektrienergia koguse, mis on energia- ja veesektori reguleeriva komisjoni poolt heaks kiidetud viimase instantsi tarnija hinnaga. Lepingu kehtivuse ajal võib hankija lepingu kehtivuse ajal hõlmata ja/või lepingu kohaldamisalast välja arvata esemeid. Riigihankelepingu maksumust ei saa eelnevalt kindlaks määrata, kui see määratakse kindlaks DGBZNi territoriaalüksuste poolt lepingu kehtivuse ajal tegelikult kasutatud elektrienergia ja asjaomasel ajavahemikul kehtinud viimase võimalusena tarnija hindade alusel. Tellimuse eeldatav maksumus on 3 443 142,30 Bulgaaria leevi ilma käibemaksuta, mis määratakse kindlaks riigihangete seaduse artikli 21 lõike 8 punkti 1 kohaselt. Tarbitud elektrienergia tasutakse pangaülekandega 30 päeva jooksul arve kättesaamisest arvates. Lepingu eeldatav maksumus hõlmab lisaks elektrienergia tarnimise hinnale ka tasakaalustavaid hindu. Arvestuslik väärtus ei hõlma elektri jaotusvõrkude kaudu/võrgu kaudu edastamise ja juurdepääsu hinda, elektrienergia ülekande ja juurdepääsu hinda elektri ülekandevõrkude kaudu või nende kaudu, „ühiskonna ees olevate kohustuste hinda“, tasumisele kuuluvat aktsiisi ja käibemaksu.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Ei ole kättesaadav
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimise meetod
Цена
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
3,443,142.20 BGN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: ЕВН БЪЛГАРИЯ ЕЛЕКТРОСНАБДЯВАНЕ ЕАД
Postiaadress:
Linn: гр. Пловдив
Sihtnumber: 4000
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.