Publications Office of the EU
Hispaania-Madrid: Laevade remondi- ja hooldusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Madrid: Laevade remondi- ja hooldusteenused

  • Leping sõlmitud
    04/07/2022
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Dirección de la Sociedad de Salvamento y Seguridad Marítima
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES62 Región de Murcia
Hankija asukoht
NUTS code: ES300 Madrid
Ärivaldkond (peamine CPV)
50241000 Laevade remondi- ja hooldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
785,000.00
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
785,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
EM22-722
Kirjeldus

Actualización completa del sistema de gestión de potencia y maniobra del buque Clara Campoamor.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
785,000.00
Lepingu lõplik väärtus
785,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: KONGSBERG MARITIME SPAIN S.L.
Postiaadress: Partida Atalayes, 20
Linn: Villajoyosa
Sihtnumber: 03570
Riik: ESP
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.