Publications Office of the EU
Hoiatus- ja häiresüsteemi digitaalsete häiresireenide tarnimine ja paigaldamine - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Hoiatus- ja häiresüsteemi digitaalsete häiresireenide tarnimine ja paigaldamine

  • Avaldatud
    25/02/2025
  • Leping sõlmitud
    22/01/2026
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: PL721 Kielecki
Ärivaldkond (peamine CPV)
35120000 Seire- ja turvasüsteemid ning -seadmed
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,233,398.80 PLN
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Digitaalhäire sireenide tarnimine ja paigaldamine, mis on hoiatus- ja häiresüsteemi (SOiA) põhielement. Lepingut rakendatakse riikliku taaste- ja vastupidavuskava osaks oleva projekti „Hoiatus- ja hoiatussüsteemi laiendamine“ raames.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Ei ole kättesaadav
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Oferty będą oceniane w skali punktowej od 0 do 100, gdzie 100 punktów jest maksymalną możliwą do uzyskania oceną. Cena (waga 60 pkt)
Osakaal (protsentides, täpne) : 60
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Oferty będą oceniane w skali punktowej od 0 do 100, gdzie 100 punktów jest maksymalną możliwą do uzyskania oceną Okres gwarancji (waga 10 pkt)
Osakaal (protsentides, täpne) : 10
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Oferty będą oceniane w skali punktowej od 0 do 100, gdzie 100 punktów jest maksymalną możliwą do uzyskania oceną. Termin wykonania umowy (waga 30 pkt).
Osakaal (protsentides, täpne) : 30
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
2,233,398.80 PLN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: ALTOMPROF Wojciech Lizner
Postiaadress:
Linn: Bęczków
Sihtnumber: 26-008
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.