Publications Office of the EU
Ramavtal för ammoniaklösning inkl. leverans - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ramavtal för ammoniaklösning inkl. leverans

  • Avaldatud
    04/09/2024
  • Tähtpäev
    12/09/2024
  • Leping sõlmitud
    25/11/2024
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
AB Borlänge Energi
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: SE312 Dalarnas län
Ärivaldkond (peamine CPV)
24413100 Vedel ammoniaak
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
6,500,000.00 SEK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
6,000,000.00 SEK
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Upphandlingen avser ramavtal för leveranser av Ammoniaklösning till enheterna Kvarnsveden och Bäckelund inom AB Borlänge Energi.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: lubatud
allowed
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus:
Osakaal (protsentides, täpne) :
Hinnanguline väärtus
6,500,000.00 SEK
Lepingu lõplik väärtus
6,000,000.00 SEK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Brenntag Nordic AB
Postiaadress:
Linn: Sundbyberg
Sihtnumber: 17263
Riik:
Ametlik nimi: Yara AB
Postiaadress:
Linn: Malmö
Sihtnumber: 21175
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.