Publications Office of the EU
Suurbritannia / Ühendkuningriik-Luton: Linnabussid ja kaugsõidubussid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suurbritannia / Ühendkuningriik-Luton: Linnabussid ja kaugsõidubussid

  • Avaldatud
    08/01/2016
  • Tähtpäev
    22/02/2016
  • Leping sõlmitud
    04/03/2016
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: United Kingdom
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
34121000 Linnabussid ja kaugsõidubussid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,257,480.00
Pakkumuse viitenumber
L16003-T
Kirjeldus

The Provision of Airside Buses on Lease agreements including Service and Maintenance.
A Contract for the supply of Articulated Buses over a period of 3 years + 1 + 1 optional extensions.
Note: To register your interest in this notice and obtain any additional information please visit the myTenders Web Site at http://www.myTenders.org/Search/Search_Switch.aspx?ID=168491

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not specified
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
1,257,480.00
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Dawsongroup Plc
Postiaadress: Delaware Drive, Tongwell
Linn: Milton Keynes
Sihtnumber: MK15 8JH
Riik: GBR
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.