Publications Office of the EU
Saksamaa-Ruhstorf a.d. Rott: Sanitaarseadmete paigaldustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Ruhstorf a.d. Rott: Sanitaarseadmete paigaldustööd

  • Avaldatud
    09/07/2021
  • Tähtpäev
    15/08/2021
  • Pakkumuste avamine
    16/08/2021
  • Leping sõlmitud
    23/09/2021
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Markt Ruhstorf
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE228 Passau, Landkreis
Hankija asukoht
NUTS code: DE228 Passau, Landkreis
Ärivaldkond (peamine CPV)
45332400 Sanitaarseadmete paigaldustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
160,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
170,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Typische Sanitärinstallation mit Verrohrung für Gaststätte, Veranstaltungssaal mit Lüftung und Nutzungsräumen.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.staatsanzeiger-eservices.de/aJs/EuBekVuUrl?z_param=224502
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
16/08/2021 14:45
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
160,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
170,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Eschrich Versorgungstechnik GmbH
Postiaadress: Laimgrub 17
Linn: Passau
Sihtnumber: 94034
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.