Publications Office of the EU
Tšehhi Vabariik-Hradec Králové: Insener-tehnilised teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tšehhi Vabariik-Hradec Králové: Insener-tehnilised teenused

  • Avaldatud
    06/10/2017
  • Tähtpäev
    13/11/2017
  • Pakkumuste avamine
    13/11/2017
  • Leping sõlmitud
    14/02/2018
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Královéhradecký kraj
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Hankija asukoht
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Ärivaldkond (peamine CPV)
71300000 Insener-tehnilised teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
19,500,000.00 CZK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
10,950,000.00 CZK
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Předmětem veřejné zakázky je zajištění výkonu činnosti technického dozoru stavebníka (TDS) a koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) a poskytnutí souvisejících služeb při realizaci stavby dle projektových dokumentací s názvem „Modernizace a dostavba Oblastní nemocnice Náchod, a.s. – I. Etapa“ a „Příprava území pro uložení zeminy, opěrná stěna a oplocení, horní nemocnice Náchod“.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Královéhradecký kraj
Riiklik registrikood: 70889546
Postiaadress: Pivovarské náměstí 1245
Linn: Hradec Králové
NUTSi kood: CZ052
Sihtnumber: 500 03
Riik: CZE
Kontaktisik: JUDr. Jana Blezzardová
Peamine aadress: http://www.kr-kralovehradecky.cz/
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
13/11/2017 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
19,500,000.00 CZK
Lepingu lõplik väärtus
10,950,000.00 CZK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Sudop Praha a.s.
Postiaadress: Olšanská 2643/1a
Linn: Praha 3
Sihtnumber: 130 80
Riik: CZE

Ametlik nimi: Ekologický rozvoj a výstavba s.r.o.
Postiaadress: nám. Československé armády 37
Linn: Jaroměř
Sihtnumber: 551 01
Riik: CZE

Ametlik nimi: Realstav MB spol. s r.o.
Postiaadress: Klaudiánova 124/7
Linn: Mladá Boleslav
Sihtnumber: 293 01
Riik: CZE
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.