Publications Office of the EU
Belgia-Brüssel: Kiir- ja maanteede ehitus-, rajamis- ja pindamistööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgia-Brüssel: Kiir- ja maanteede ehitus-, rajamis- ja pindamistööd

  • Avaldatud
    03/06/2020
  • Tähtpäev
    02/07/2020
  • Leping sõlmitud
    04/06/2021
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
SA SNCB direction stations
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: BE323 Arr. Mons
Hankija asukoht
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Ärivaldkond (peamine CPV)
45233000 Kiir- ja maanteede ehitus-, rajamis- ja pindamistööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
10,288,304.32 EUR
Pakkumuse viitenumber
EG-60/53/65/19/0001271-F06_0
Kirjeldus

Le marché porte sur l'aménagement des places des congrès et Léopold, sises de chaque côté de la gare multimodale de Mons, et des voiries d'accès à celles-ci.
Les travaux consistent essentiellement en l'exécution de:
— revêtements en pavage;
— revêtements hydrocarbonés;
— fondations et sous-fondations;
— bornes fixes et mobiles;
— signalisation de voiries et mobiliers urbains.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=EG-60%2F53%2F65%2F19%2F0001271-F05
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Hankijad
Ville de Mons
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
10,288,304.32 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: TRBA SA
Postiaadress: Rue de l'Europe 6
Linn: Peruwelz
Sihtnumber: 7600
Riik: BEL

Ametlik nimi: Wanty SA
Postiaadress: Rue des Mineurs 25
Linn: Péronnes-lez-Binche
Sihtnumber: 7134
Riik: BEL
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.