Publications Office of the EU
Soome-Rovaniemi: Haridus- ja koolitusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Soome-Rovaniemi: Haridus- ja koolitusteenused

  • Leping sõlmitud
    18/11/2014
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FI1D7 Lappi
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
80000000 Haridus- ja koolitusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
235,000.00
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
470,000,470,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
Tarjouspyyntö A27/2013, dnro LAPELY/1102/05.14.02/2013, hankintasopimuksen nro 1398/A36/2014
Kirjeldus

Työvoimakoulutuksen hankinta. Sisältää optiomahdollisuuden.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
235,000.00
Lepingu lõplik väärtus
470,000,470,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Lapin matkailuopisto
Postiaadress: Toripuistikko 5–7
Linn: Rovaniemi
Sihtnumber: 96200
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.