Publications Office of the EU
välise ennetus- ja kaitseteenuse osutamine töökohal - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

välise ennetus- ja kaitseteenuse osutamine töökohal

  • Avaldatud
    27/10/2025
  • Tähtpäev
    12/11/2025
  • Leping sõlmitud
    22/12/2025
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Sciensano
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Ärivaldkond (peamine CPV)
85147000 Töötervishoiu teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,152,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
SC2025RO-017-PREVENTIE
Kirjeldus

välise ennetus- ja kaitseteenuse osutamine töökohal

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/196cb0a3-e956-4132-b5a7-30a9faa32976/general
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/196cb0a3-e956-4132-b5a7-30a9faa32976/general
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimise meetod
Organisation des services
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
1,152,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: IDEWE
Postiaadress:
Linn: Brussel
Sihtnumber: 120
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.