Publications Office of the EU
Tšehhi Vabariik-Ostrava: Personaalarvutid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tšehhi Vabariik-Ostrava: Personaalarvutid

  • Välja kuulutatud
    15/09/2012
  • Avaldatud
    10/12/2014
  • Tähtpäev
    29/12/2014
  • Tühistatud
    12/02/2015
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Tühistatud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
30213000 Personaalarvutid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
799,931.00
Pakkumuse viitenumber
CIS/DNS/ICT
Kirjeldus

Dodávka standardního ICT vybavení dle požadavků uvedených v zadávací dokumentaci veřejné zakázky.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Not applicable
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
799,931.00
Lepingu sõlmimine
Menetlus on lõpetatud
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.