Publications Office of the EU
NH90-HELIKOPTERIN RTM322-MOOTTORIA KOSKEVA PUITESOPIMUS - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

NH90-HELIKOPTERIN RTM322-MOOTTORIA KOSKEVA PUITESOPIMUS

  • Täna
    06/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Puolustusvoimien logistiikkalaitos
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: anyw-eea
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
50210000 Õhusõidukite ja nende seadmete remondi-, hooldus- ja seonduvad teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
14,500,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
32672/2026
Kirjeldus

NH90-kuljetushelikopterin RTM322-moottorin huoltoja, varaosia ja laitteita koskeva puitesopimus 31.12.2032 saakka.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Ei ole kättesaadav
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Kiinteä hinta
Osakaal (protsentides, täpne) : 100
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
14,500,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.