-
Leping sõlmitud14/08/2026
-
Täna03/09/2026
Utiliidid
- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode
- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti
Riigimaantee nr 119 Molėtai-Anykščiai lõigu rekonstrueerimine 28 169 km-st 36 056 km-ni – hooldusteenused
Riigimaantee nr 119 Molėtai-Anykščiai lõigu rekonstrueerimine 28 169 km-st 36 056 km-ni – hooldusteenused
45200000 - Ehitiste või nende osade ehitustööd ja tsiviilehitustööd
Liik: price
Kirjeldus: Pasiūlymo kaina
Osakaal (protsentides, täpne) : 50
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Specialisto patirtis
Osakaal (protsentides, täpne) : 30
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Socialinis kriterijus
Osakaal (protsentides, täpne) : 16.99
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.