Publications Office of the EU
Hispaania-Torrejón de Ardoz: Hoiu- ja laoteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Hispaania-Torrejón de Ardoz: Hoiu- ja laoteenused

  • Avaldatud
    13/03/2013
  • Tähtpäev
    22/04/2013
  • Leping sõlmitud
    24/05/2013
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Jefatura de la Sección Económico Administrativa 22 - Base Aérea de Torrejón (Agrupación de Base)
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES España
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
63120000 Hoiu- ja laoteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
485,166.94 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
255,723.53 EUR
Pakkumuse viitenumber
4220013000100
Kirjeldus

Servicios de Apoyo a la Gestión Logística del Cloin.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Sección Contratación Sea 22
Postiaadress: ctra. Nacional II Kilómetro 22,800
Linn: Torrejón
Sihtnumber: 28850
Riik: ESP
Pakkumusi saab esitada
Not specified
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
485,166.94 EUR
Lepingu lõplik väärtus
255,723.53 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Servicios Logísticos Integrados SLI, S.A.
Postiaadress:
Linn:
Sihtnumber:
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.