Publications Office of the EU
Norra-Oslo: Portatiivsed raadiod - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norra-Oslo: Portatiivsed raadiod

  • Avaldatud
    01/04/2022
  • Tähtpäev
    02/05/2022
  • Pakkumuste avamine
    02/05/2022
  • Leping sõlmitud
    14/06/2022
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
Politiets fellestjenester
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: NO Norge
Hankija asukoht
NUTS code: NO Norge
Ärivaldkond (peamine CPV)
32344280 Portatiivsed raadiod
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
16,000,000.00 NOK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
16,000,000.00 NOK
Pakkumuse viitenumber
22/30408
Kirjeldus

The Police needs access to additional equipment for existing Motorola radio terminals that are currently in use. This concerns all internal users who have Motorola terminals, as well as external users that are operated by PIT (Norwegian Police ICT Services), communication department.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Politiets fellestjenester
Riiklik registrikood: 974 761 157
Postiaadress: Fridtjof Nansens vei 14
Linn: OSLO
NUTSi kood: NO
Sihtnumber: 0369
Riik: NOR
Kontaktisik: Daniel Ellis
Peamine aadress: http://www.politiet.no
Elektrooniliselt aadressil:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=327655&B=POLITIET
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
02/05/2022 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
16,000,000.00 NOK
Lepingu lõplik väärtus
16,000,000.00 NOK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: TC Connect AS
Postiaadress: sandstuveien 70
Linn: Oslo
Sihtnumber: 0680
Riik: NOR
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.