Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Saint-Thibéry: Joogivesi - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Saint-Thibéry: Joogivesi

  • Avaldatud
    05/05/2023
  • Tähtpäev
    05/06/2023
  • Pakkumuste avamine
    05/06/2023
  • Leping sõlmitud
    03/07/2023
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
communaute d aggl herault mediterranee
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRJ13 Hérault
Hankija asukoht
NUTS code: FRJ13 Hérault
Ärivaldkond (peamine CPV)
41110000 Joogivesi
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
540,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
540,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
2023fcs0028
Kirjeldus

l'Accord-Cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande.Le contrat est susceptible d'être reconduit dans les conditions du cahier des charges.Les prestations sont réglées par des prix unitaires.Les montants estimatifs sont indicatifs et comprennent la totalité des périodes de reconduction

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
http://agglo-heraultmediterranee.marches-publics.info
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
05/06/2023 14:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
540,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
540,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: lamberton
Postiaadress: rue Saint Victor
Linn: Villeneuve-les-Beziers
Sihtnumber: 34070
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.