Publications Office of the EU
Kreeka-Rodopoli Serron: Joogivesi - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Kreeka-Rodopoli Serron: Joogivesi

  • Avaldatud
    08/05/2023
  • Tähtpäev
    14/07/2023
  • Pakkumuste avamine
    18/07/2023
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
Δημόσια Επιχείρηση Ύδρευσης Αποχέτευσης Σιντικής (Δ.Ε.Υ.Α.ΣΙ.)
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: EL526 Σέρρες
Hankija asukoht
NUTS code: EL526 Σέρρες
Ärivaldkond (peamine CPV)
41110000 Joogivesi
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,555,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια και εγκατάσταση μονάδας διύλισης επιφανειακού νερού με σύστημα μεμβρανών υπερδιήθησης (UF) προς τελική παραγωγή ποσίμου νερού. Ο κύριος σκοπός της επεξεργασίας υπερδιήθησης είναι η απομάκρυνση της ρύπανσης από θόλωση, αιωρούμενα υλικά και ενδεχόμενους παθογόνους παράγοντες, όπως Giarda, Κρυπτoσπορίδια, Clostridium perfringens, εντερόκοκκους και Escherichia Coli. Επιπλέον περιλαμβάνεται η προμήθεια και εγκατάσταση φωτοβολταϊκού σταθμού 99kWp≤Ρ<100 kWp με την με την προσθήκη συστήματος αποθήκευσης ενέργειας με συσσωρευτές. Με την διάταξη αυτή θα αυτονομηθούν πλήρως κάποια από τα φορτία της εγκατάστασης του Διυλιστηρίου και η τροφοδότησή τους θα γίνεται εξ’ ολοκλήρου από το Φωτοβολταϊκό Σταθμό. Ο Φωτοβολταϊκός Σταθμός θα εγκατασταθεί επί των κτιριακών εγκαταστάσεων του Διυλιστηρίου. Το σύστημα αποθήκευσης ενέργειας με συσσωρευτές θα εγκατασταθεί σε χώρο με κατάλληλο αερισμό και τηρώντας όλα τα απαιτούμενα μέτρα προστασίας.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Δημόσια Επιχείρηση Ύδρευσης Αποχέτευσης Σιντικής (Δ.Ε.Υ.Α.ΣΙ.)
Postiaadress: Ροδόπολη Π.Ε. Σερρών
Linn: Ροδόπολη Π.Ε. Σερρών
NUTSi kood: EL526
Sihtnumber: 62055
Riik: GRC
Kontaktisik: Τσούτσουρας Κωνσταντίνος
Peamine aadress: www.sintiki.gov.gr/dhmotikoiforeis/deyasi/
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
18/07/2023 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
2,555,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.